Mikromasáž očního okolí

Většinu informací o sobě získáváme prostřednictvím zraku. Na oční okolí má vliv mnoho negativních jevů, které jsou způsobeny životním stylem. Je to především kouření, ostré sluneční světlo, práce s počítači, jízda autem, zářivky, suchý vzduch a v neposlední řadě nízká spotřeba minerálních vod. Z vnitřních vlivů pak působí špatná funkce ledvin a nemoci očí. Oči jsou zahlcovány toxiny z kouření, prachem, popílkem a chlorem.

Nejzřetelnějším znakem zhošení kvality kůže kolem očí je její ztenčení, kůže povoluje, začíná prosvítat cévní kresba, mizí podkožní tukVlivem povětrnosti a slunečních paprsků se mohou objevit pigmentová ložiska, kožní povrch se zvrásňuje.

Mikromasáží se docílí zlepšení vrásek v okolí očí, sníží se vnitrooční tlak, zmenší se váčky pod očima, zlepší se zprůchodnění dutin, zrak se zlepší až o 0,5 dioptrie. A co je nejdůležitější - kůže se promastí a oddálí se tak její ztenčení a vznik viditelných známek stárnutí. Zároveň se posiluje i obočí, které během let klesá. Ošetření mikromasáží očního okolí trvá přibližně 20 minut. Jde o jedinečné a ucelené ošetření, přizpůsobené potřebám očního okolí a schopné vrátit pokožce všechny její přirozené obranné funkce, což jí umožňuje znovu získat veškerou krásu.