MEZOTERAPIE představuje nechirurgické omlazení pokožky s využitím mikrojehliček, vpichovaných vysokou rychlostí do pokožky. Jehličky zde vytvářejí mikrokanálky, jimiž předem nanesené kosmetické přípravky (koncentráty v ampulích, kyselina hyaluronová) pronikají do pokožky. Tímto způsobem se jich vstřebá až o 80 % více než při běžné povrchové aplikaci. Účinnost kosmetických ošetření se tak razantně zvyšuje. Mikroskopické vpichy zároveň stimulují růstové a regenerační mechanismy kůže. Vznikají nová kolagenová a elastinová vlákna, tvoří se nové kožní buňky, což vede k celkové obnově, vypnutí a omlazení pokožky.

 

Mezoterapie pomocí přístroje LED PHOTON ELECTRIC DERMAPEN je kosmetickým ošetřením s těmito účinky:

 

·         silné omlazení pleti

·         redukce všech typů vrásek od drobných až po hluboké

·         zlepšení pružnosti a pevnosti pokožky

·         zmírnění jizviček po akné

·         depigmentace a sjednocení odstínu pleti

·         zmírnění strií

 

CHROMOTERAPIE

Chromoterapie přináší blahodárné účinky světelné energie. Využívá se přístroje Dermapen, který je vybaven led-diodami pro chromoterapii neboli terapii světlem. Terapie využívá barev a světla k vyvážení energie v lidském těle, což v pokožce nastartuje ozdravné procesy, které výrazně podpoří příznivé účinky kosmetického ošetření mezoterapií. Barevné energie přinášejí naší pleti řadu blahodárných efektů v závislosti na zvolené barvě a požadovaném účinku ošetření. Našemu organismu pak poskytují povzbuzení, harmonizaci a regeneraci.

 

Doporučená frekvence ošetření je jednou za 3-4 týdny při celkovém počtu 4-6 sezení.

Výsledky ošetření uvidíte okamžitě. Skutečně stabilního a dlouhodobého efektu pak dosáhnete přibližně od 4. sezení. Pokud klientka absolvovala aplikaci injekčních výplní či botoxu, je možné mezoterapii provádět nejdříve

po 2 týdnech.

 

Ošetření mezoterapií se neprovádí při:

 

·         akutním onemocnění

·         při zvýšené teplotě či horečce

·         kontraindikace na alergie a kovy

·         hemofilie

·         melanóza v obličeji

·         kožní infekce, ekzémy, dermatitida, lupénka, opar

·         diabetes

·         užívání léků na ředění krve

 

Nedoporučuje se aplikace v těhotenství, u osob podstupujících léčbu a u mladších 12 let.

 

PÉČE O PLEŤ PO OŠETŘENÍ

 

Následná péče o pleť je velmi důležitá. Po ošetření může být pokožka mírně zarudlá. Jedná se o normální reakci, která odezní do několika hodin (u velmi citlivých typů pleti až do 2 dnů). V případě nutnosti či požadavku klientky můžeme zarudnutí mírnit vhodným kosmetickým přípravkem (regeneračním gelem nebo koncentrátem v ampulích).

 

Předpokládaná cena prvního ošetření je 2 300 Kč (klientka obdrží ochranný krém SPF 50+, který pokožku ochrání před UV zářením a vznikem pigmentových skvrn), cena dalších ošetření je 1 300 Kč (dle aplikace koncentrátů a kyseliny hyaluronové).