Biostimulační laser Merllin

Je to moderní přístroj, který splňuje veškeré nároky moderní kosmetické péče. Vlnová délka 650 nm zaručuje průnik paprsku do takové hloubky, ve které působí účelně na buňky a nutí je tak k rychlejší obnově.

 

Jak vlastně laser funguje

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má pro živé buňky zásadní význam. Živočišná buňka není schopná, tak jako rostliny, zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení. Laser má účinek analgetický, protizánětlivý a biostimulační.

 

Možnosti laseru v kosmetickém salonu

 

Hojení zánětlivých a jiných poruch

 

Akné

Jeden z nejčastějších kosmetických problémů. Laser v tomto případě napomáhá účinnému hojení zánětlivých papulek a pustulek už po několika málo aplikacích. Pleť   reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně a velmi rychle.

Alopecie

Podpůrná léčba, stimulace růstu vlasů a zkvalitnění vlasového porostu.

Ekzém

Laser může zlepšit kvalitu života pacientů zmírněných povrchových projevů této choroby.

Opar

Jedna z nejúčinnějších aplikací. Pokud se bolestivá oblast ozáří ještě před výsevem puchýřků, opar se zpravidla vůbec neobjeví. Pokud klientka s oparem již přijde, obvykle se do několika hodin po ozáření na oparu vytvoří stroupek a vyhne se tak nepříjemným mokvavým projevům.

 

 

Vrásky, ochablá pleť

 

Vrásky

Laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky, přispívá k její větší pružnosti a elasticitě. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí a dosáhne se odstranění drobných defektů.

 

 

Aplikace po kosmetických procedurách

 

Depilace

Aplikace laseru ihned po depilaci voskem výrazně zklidní podrážděnou kůži. U klientky nedochází k nežádoucím otokům, svědění a zčervenání.

Hojení nehtových lůžek

Laser úspěšně napraví následky i po aplikaci nail designu.

Permanentní make up

Permanentní make up – po mechanické penetraci pigmentů pod kůži laser regeneruje mikrojizvičky a zklidní podrážděnou kůži.

 

 

Terapie jizev

 

Jizvičky po akné

Péče laseru napomáhá zlepšit výsledný stav.

Jizvy

Laser přispívá k odbarvení jizevnaté tkáně, k změknutí a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé.

Strie

Regenerace nežádoucích mikrojizviček a prasklin v kůži.

 

Poruchy pigmentace

Laser spolu s antipigmentovým gelem dokáže velmi dobře tyto skvrny zesvětlit. Není ovšem prevencí. Laser dodává energii látkám použitých v gelu, které zabraňují vyplavování melaninu, řeší tedy problém komplexně. V tomto případě je ovšem nutná kúra 10 sezení a pravidelné nanášení gelu. Nejvíce pomáhá u skvrn získaných po neopatrném slunění, po porodu, po přechodu apod.

Kuperóza – červené žilky

Biostimulační laser červené žilky neodstraní, to patří do rukou lékařů. Ve spojení s antikuperózním gelem ovšem dokáže posílit žilní stěny tak, aby nedocházelo k praskání dalších . Navíc při kúře 10 sezení dochází k výraznému zesvětlení stávajících žilek.

Kosmetička laser používá i v případě zklidnění pleti po čištění, při přípravě na masáž a dalších procedurách. Pleť se vždy oživí, buňky se pravidelně obnovují.

 

Speciální laserová kosmetika

Laserový akné gel Merllin

Určen k hloubkovému čištění pleti. Ozářením gelu laserem dosáhneme velmi rychlé a spontánní reakce, která je pro mnohé až překvapivá. U těžších forem akné je nutná kúra 10 sezení.

 

 

 

 

 

 

 

Laserový biostimulační gel Merllin

V kombinaci s laserovým zářením oddaluje stárnutí pokožky a tvorbu vrásek. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se a vyhladí. Je určen pro péči o mladší a mastnější pleť.

 

 

 

 

 

 

 

Laserový sepi-gel Merllin

Určen pro suchou pleť. Gel zde byl zabudován do krémového základu kvůli lepší roztíratelnosti a vstřebatelnosti. Drobné vrásky se postupně                            vyhlazují a profil hlubších vrásek je plošší.

 

 

 

 

 

 

Laserový revitalizační gel Merllin

Komfortní gelokrém určen pro péči o náročnou pleť. Ve speciálním základu s vysokým podílem vnitřní fáze je zabudován vysoký podíl koenzymu Q10, gel z Aloe Vera, speciální tekutý nenasycený vosk a gelotvorná látka z mořských organismů. Kyselost přípravku se blíží optimální hodnotě pH-5,5. Ve spojení s laserem výrazně regeneruje pleť.

 

 

 

 

 

 

Laserový antipigmentový gel Merllin

Omezuje tvorbu melaninu. V kombinaci s laserovým zářením předchází tvorbě pih a pigmentových skvrn. Zároveň pleť zesvětluje. Stávající pigmentové skvrny dokáže postupně vybělit, ovšem v tomto případě jsou žádoucí laserové kúry.

 

 

 

 

 

 

Laserový antikuperózní gel Merllin

Ve spojení s laserovým paprskem posiluje žilní stěny. Je vhodný k regeneraci pleti tam, kde je sklon ke kuperóze.

 

 

 

 

 

 

Laserový gel na redukci strií

Redukuje pajizévky a zesvětluje je. Nutná kúra 10 sezení. Obsahuje množství kyseliny hyaluronové, která ve spojení s laserovým paprskem významně přispívá ke zlepšení daného stavu.

 

 

 

Laserová liftingová a regenerační kúra M 3+3

 

Určena k péči o poškozenou a unavenou pleť. Hydratuje pleť, redukuje drobné vrásky, pleť je po kúře vypnutá a regenerovaná. Obsahuje kyselinu hyauluronovou, retinol, alantoin,panthenol.

 

Collagen sérum s elastinem

Vysoce koncentrované sérum určené k péči o stárnoucí nebo poškozenou pleť. Bílkoviny obsažené v kolagenu a elastinu plní v pokožce stavební funkci. Pokožka je při pravidelné nanášení séra pevnější, pružnější, postupně se vyhlazují drobné vrásky.

Kolagen je zodpovědný za pružnost a pevnost pokožky, pomáhá regenerovat kožní buňky. Je to nejrozšířenější protein v lidském těle, který na sebe dobře poutá vodu, čímž zvyšuje vlhkost pleti a její energii.

Elastin – stimuluje stavbu elastinových vláken pro zlepšení stavu pleti. Je složen z proteinových komponentů vláken tkáně, které jsou rozpustné ve vodě.

Použití: Nanášejte sérum pravidelně ráno i večer na obličej, případně i dekolt.

 

Caviar sérum

Caviar sérum obsahuje koncentrát z kaviáru, který je velmi bohatý na vitamíny, aminokyseliny, minerály, proteiny a mikročástice, které po nanesení pleť zpevňují, hydratují, zlepšují její elasticitu a výrazně zpomalují proces stárnutí. Tyto výtažky z kaviáru jsou v podstatě zdroj mořské DNA, která je klíčovým elementem k regeneraci pleti. Ve výsledku bude mít vaše pleť zářivý mladistvý vzhled, saténovou hebkost, zmizí známky únavy a suchá pleť bude opět hydratovaná. A co je možná nejdůležitější, bude vysoce chráněná proti nepříznivým vlivům okolí.

Použití: Nanášejte sérum pravidelně ráno i večer na očištěnou pleť. Sérum lze používat i pod make-up.